E hënë, 27 Shtator, 2021

Sot i jepet lamtumira e fundit 23 vjeçarit që humbi jetën në Gjermani

Must Read

Sot do t’i jepet lamtumira e fundit Florent Zhilivodës, 23-vjeçarit nga Mitrovica, i cili humbi jetën tragji*kisht në një aksi*dent trafiku, të dielën në Gjermani.

Va*rrimi i tij do bëhet sot, nga ora 16:00, në va*rrezat e Shipolit. Mediat në Gjermani shkruajnë se 23-vjeçari humbi kont*rollin e makinës së tij për arsye ende të panjohura dhe u për*plas me barrierën qendrore. 23-vjeçari u hodh nga vetura. Sipas pol*icisë, ai nuk mbante rrip sigu*rimi. Ai ndërroi jetë në vendin e aksidentit. Në veturë me të ishte edhe një person tjetër, i cili pësoi një god*itje të fortë, por shp*ëtoi pa lëndime.

Njoftim nga Xhamia Shqiptare Në Regensburg:

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img