E martë, 19 Tetor, 2021

Tragjedi në Kosovë, humbin jetën nga zjarri dy të mitur (VIDEO)

Must Read

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në Kosovë, ku dy fëmijë kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri që ka rënë në shtëpinë e tyre.

Ngjarja e rëndë është regjistruar në fshatin Ujzë të Gjakovës.

Ekipet zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë konstatuar trupat e pajetë të dy fëmijëve që ishin bllokuar në banesë.

Shkaqet e zjarrit janë ende të paqarta, ndërkohë që policia ka nisur hetimet.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img