Ballina Kronika Arrestohet një 47-vjeçar nga Sllatina e Tetovës

Arrestohet një 47-vjeçar nga Sllatina e Tetovës

Arrestohet një 47-vjeçar nga Sllatina dhe dorëzohet në Burgun e Tetovës

Dje (05 janar), në ora 14.20, zyrtarët policorë nga Njësia Policore-Tearcë, në Sllatinë të Tetovës, në bazë të urdhëresës së pranuar paraprakisht nga Gjykata Themelore në Tetovë, për vuajtje të dënimit me burgim, kanë arrestuar personin me inicialet M.L. (47 vjeç) nga Sllatina.

Ai është shoqëruar dhe dorëzuar në INKP- Burgu i Tetovës për vuajtje të dënimit me burg.

Artikulli paraprakSherr në Prishtinë., nusja rrihet nga burri dhe vjehrra, përfundon në duart e bluzave të bardha
Artikulli tjetërKasami viziton lagjen „Dardania” në Tetovë dhe njhet nga afër me problemet e banorëve (FOTO)