Ballina Argëtim Kjo lopë nuk dëshiron të jetë modele! (VIDEO)

Kjo lopë nuk dëshiron të jetë modele! (VIDEO)

32-vjeçarja Francia James, kopertina e numrit të majit 2019 të revistës Playboy, u sulmua nga një lopë teksa po përgatitej për një sesion fotografik. Modelja ishte në një fermë në Kolumbi, vendlindja e saj, raporton Daily Star.

Në Instagram, modelja gjendet me emrin Francety. Ajo ka mbi 11 milionë ndjekës. Ditën në fjalë, Francia synonte të bënte një set fotografik për ndjekësit e saj. Fatkeqësisht gjërat nuk shkuan sipas planit dhe modelja e gjeti veten të ndjekur nga një lopë, gati për t`ia ngulur brirët.

Postimi ka mbi 145,000 pëlqime. James nuk e priste këtë reagim dhe në prezantimin e regjistrimit bëri shaka me sarkazëm: “Mendova se mund të ishim mikesha!”.

Francia James është një banore e Miami-t, Florida. Ajo ka rrëfyer se ka bllokuar nënën e saj në rrjetet sociale për ta penguar atë të shihte përmbajtjen që krijonte.

Në vitin 2021, ajo pretendonte se fitonte mesatarisht 1500 dollarë për postim në Instagram.

Modeljame përmasat 1,68 m, 58 kg ka gjithashtu një llogari në platformën e përmbajtjes për të rriturit OnlyFans.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Francia James (@francety)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Francia James (@francety)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Francia James (@francety)