Ballina Aktualitet Kultura SHKA “Duflla” – Raçe: Gëzuar Dita Ndërkombëtare e Kërcimit!

SHKA “Duflla” – Raçe: Gëzuar Dita Ndërkombëtare e Kërcimit!

Urim nga SHKA “Duflla” – Raçe:

Nëse jeni të lumtur – kërceni,
Vallëzoni kur jeni të trishtuar,
Nuk ka rëndësi se ku, kur dhe me kë,
Gjuhën e kërcimit e njeh e gjithë globi.
Gëzuar Dita Ndërkombëtare e Kërcimit

Artikulli paraprakREL: Pse kundërofensiva e Ukrainës mund të shënojë momentin më të rëndësishëm të luftës
Artikulli tjetërFëmija kishte ra në pus dhe si u shpëtua nga plaku 74-vjeçar! Dokumentar i rrallë i vitit 1981 (VIDEO)