Ballina Argëtim Showbiz Julia Fox flet për lidhjen me West: Ishte si fëmijë

Julia Fox flet për lidhjen me West: Ishte si fëmijë

Julia Fox foli së fundmi për marrëdhënien e saj “dërrmuese” me Kanye West – duke e krahasuar me një foshnjë.

“Djali im duhet të jetë i pari. Thjesht u bë shumë ngarkesë, sikur kisha dy fëmijë, e kuptoni?” shpjegoi ajo gjatë intervistës me Drew Barrymore. “Mendoj se ai kishte nevojë për një person me kohë të plotë dhe unë thjesht nuk mund të isha me kohë të plotë. Unë kisha djalin tim. Kanye donte të fliste shumë në telefon.”

“Do të më duhej të ndërroja pelenat dhe kështu bleva një palë AirPods që të flisja me të ndërsa kujdesesha për djalin tim. Ishte thjesht dërrmuese , “vazhdoi aktorja e “Uncut Gems”.

Fox dhe West, u takuan shkurtimisht në fillim të vitit 2022, pas ndarjes së aktores nga Artemiev. Dyshja u panë për herë të parë duke festuar Vitin e Ri së bashku në Miami.

Pasi marrëdhënia e tyre u “zbulua në mënyrë misterioze”, siç tha Julia, ata nuk mund të qëndronin larg titujve. Romanca e tyre e ka qenë përsëri në krye të mediave për shkak të kujtimeve të reja të Fox-it, “Down the Drain”, i cili debutoi më 10 tetor./Lapsi.al

@tetovanews