Ballina Argëtim Jetë & Stil 50 Cent rikthehet me koncerte

50 Cent rikthehet me koncerte

50 Cent do të mbajë tri koncerte në Britani të Madhe gjatë muajit shtator, duke nisur të martën më 18 shtator në Birmingham përpara se të këndojë të enjten më 20 shtator në Londër dhe duke përfunduar të premten më 21 shtator në Manchester.

Lajmi u konfirmua përmes një fotografie e cila u postua në rrjete sociale./sn/

Artikulli paraprakTermet në Itali
Artikulli tjetërParashikimi i motit