Ballina Top Lajm Arben Taravari komenton dhunën brenda BDI-së (VIDEO)

Arben Taravari komenton dhunën brenda BDI-së (VIDEO)

Arben Taravari

Aktet dhunuese të zyrtarëve të BDI-së tregojnë se shteti ligjor aspak, nuk funksion, pasi që nuk mbahet mend një njeri i mbrojtur i BDI, ti përgjigjet ligjit dhe drejtësisë.

Dje ndodhi, vrasja në Reçicë të Vogël, sot u rrahën profesorët në shkollë në Gostivar me mjete të forta duke përfunduar në spitale, shtrohet pyetja cili është caku i ardhshëm i njerëzve të pandërgjegjshëm të BDI-së?!

Artikulli paraprakRritet çmimi i benzinës
Artikulli tjetërOrasha e Poshtme e Tetovës në shumë pamje (VIDEO+FOTO)