Ballina Top Lajm Debat Plus me Ermal Pandurin/Tema: Selami i Erdoganit (VIDEO)

Debat Plus me Ermal Pandurin/Tema: Selami i Erdoganit (VIDEO)

Debat Plus me Ermal Pandurin
Tema: Selami i Erdoganit
Të ftuar: Sulejman Çerkezi- Lëvizja për Drejtësi
Gëzim Kelmendi – Fjala
Imer Mushkolaj – Analist
Parim Olluri – Gazeta Online “Insajderi” 03.04.2018

Artikulli paraprakShow Humor: Kur deputeti kapet në flagrancë (VIDEO)
Artikulli tjetërSelmanaj: Turqia në Serbi po ndërton fabrika, në Kosovë, xhami dhe tyrbe (VIDEO)