Ballina Argëtim E preku aty ku i dhemb me shumë: Ai e tradhtoi, kurse...

E preku aty ku i dhemb me shumë: Ai e tradhtoi, kurse ajo mori hak duke ia shkatërruar automobilin luksoz (VIDEO)

Kjo grua kuptoi se i dashuri e tradhton, prandaj vendosi të marrë hak.

E dinte se ku i dhemb më shumë dhe gjeti mënyrën se si t`i jap një leksion për ta mbajtur mend gjithë jetën.
është publikuar video sesi gruaja përpiqet të shkatërrojë automobilin e shtrenjtë të të dashurit që e kishte tradhtuar.

Në fillim me gur përpiqet ta thyej xhamin e dritares, por u bind se ishte e pamundur.

Pasatj vendosi t`i vë zjarrin automobilit. Nuk ka informacione se ku është filmuar kjo skenë dhe as kush është “personazhi kryesor”./TetovaNews

@tn.lajmelokale
@tetovanews