Ballina Argëtim Jetë & Stil Pas operacionit në zemër, Arnold kthehet në shtëpi

Pas operacionit në zemër, Arnold kthehet në shtëpi

Arnold Schwarzenegger është kthyer në shtëpi pas operacionit në zemër.

Aktori 70-vjeçar iu nënshtrua një operacioni për të përmirësuar disa probleme të zemrës që kishin nisur që nga viti 1997.

Arnold ka qenë në Qendrën Mjekësore Cedards-Sinai në Los Angeles gjatë javës ë kaluar derisa u kthjellua nga operacioni.

Sipas përfaqësuesit të aktorit, ai tani është në shtëpi dhe është shumë mirë.

Në fillim të javës, Arnold foli për herë të parë pas operacionit duke thënë se ndihej jashtëzakonisht mirënjohës pas operimit të suksesshëm./sn/

@tn.lajmelokale
@tetovanews