Ballina Argëtim Jetë & Stil Plaku bëhet synet dhe pranon Islamin në prani të hoxhës (VIDEO)

Plaku bëhet synet dhe pranon Islamin në prani të hoxhës (VIDEO)

Plaku bëhet synet dhe pranon Islamin në prani të hoxhës:

Artikulli paraprakMomenti i tmerrshëm kur izraelitët vrasin me snajper një palestinez (VIDEO)
Artikulli tjetërTrump tërhiqet nga “tërheqja” prej Sirisë