Ballina Aktualitet Lajme Akuzohen dy komuna/Jepet alarmi për katastrofën ekologjike në Radiofcë të Tetovës (VIDEO)

Akuzohen dy komuna/Jepet alarmi për katastrofën ekologjike në Radiofcë të Tetovës (VIDEO)

Një video e realizuar sot nga Kabil Ziberi në afërsi të fshatit Radiofcë të Tetovës jep alarmin për katastrofën ekologjike me të cilën përballet ky fshat, por edhe fshatrat përreth, transmeton Tetova News.

“Ja çka bëjnë komunat tona shqiptare. Ky tym i gjithi shikon në fshatin Radiofcë. Këtu i sjellin mbeturinat Komuna e Tetovës dhe ajo e Bogovinës…”, thotë ai.
Shikojeni videon ku realizuesi i saj sjell pamje shokuesi, gjithashtu edhe jep sqarime plotësuese./TetovaNews

Artikulli paraprakDËGJOHEN BOMBAT PËR TRAJEKTOREN, JANAKIESKI TREGON SE SI KA BËRË “TRUQE”
Artikulli tjetërJuncker: E ardhmja e Italisë nuk varet nga tregjet e obligacioneve