Ballina Aktualitet Kosovë Çfarë moti do të mbretërojë nesër? (VIDEO)

Çfarë moti do të mbretërojë nesër? (VIDEO)

Më poshtë mund të shihni temperaturat që do të shënojnë ditën e nesërme vendin dhe rajonin.

Gjithashtu mund të njiheni edhe me motin për ditët vijuese.

Artikulli paraprakPolicët shpëtojnë një fëmijë nga asfiksimi (VIDEO)
Artikulli tjetërThaçi e Gjukanoviq flasin për rëndësinë e dialogut Kosovë – Serbi