Ballina Argëtim Kuriozitete Beteja epike për jetë a vdekje, 100-këmbëshi gjigant përleshet me gjarpër (VIDEO)

Beteja epike për jetë a vdekje, 100-këmbëshi gjigant përleshet me gjarpër (VIDEO)

E publikuar në Live Leak, video që zgjat tre minuta tregon teksa insekti gjigant dhe zvarraniku përleshën përdhe në Vietnam.

Ky është momenti kur një njëqindkëmbëshi gjigant ndërmerr një betejë të ashpër për jetë a vdekje me një gjarpër.

E publikuar në Live Leak, video që zgjat tre minuta tregon teksa insekti gjigant dhe zvarraniku përleshen përdhe në Vietnam.

Në videon e re dy kafshët dyluftojnë në përpjekje për ta kafshuar njëra-tjetrën.

Nga video duket se beteja nuk ka fitimtarë.

Artikulli paraprakThaçi e Gjukanoviq flasin për rëndësinë e dialogut Kosovë – Serbi
Artikulli tjetërVuçiq kundër Vulinit : S’e lëshojmë rrugën europiane, Kosova është kusht për Serbinë në BE