Ballina Aktualitet Lajme Haraçinë, prishet fejesa, plagoset 31-vjeçari

Haraçinë, prishet fejesa, plagoset 31-vjeçari

Një person është plagosur me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Haraçinë. Bëhet fjalë për 31-vjeçarin A.S i cili është plagosur në pjesën e barkut dhe më pas është dërguar në Spitalin e Qytetit për kurim.

Policia informon se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 16.00 në rrugën “18” në Haraçin. Sipas të dhënave në 31-vjeçarin, ka shtënë I.V. për arsye se A.I ka prish fejesën me vajzën e tij. Policia njofton se po ndërmerr të gjitha masat për zbardhjen e rastit.

Artikulli paraprakGjermania kërkon punëtorë nga Kosova, ja kushtet që duhen plotësuar
Artikulli tjetërMBI 8.000 QYTETARË NGA MAQEDONIA, KANË SHKUAR NË GREQI 12 ORËT E FUNDIT