Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në vendin tonë do të jetë i paqëndrueshëm dhe me vranësira të theksuara.

Në më shumë vende pritet të ketë rrebesh shiu dhe vetëtima.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 11°C e deri më 17°C, kurse ajo ditore do të lëvizë nga 18°C e deri më 25°C.

Artikulli paraprakGenocid meteorologjik, 180 të vdekur në Pakistan
Artikulli tjetërSot dhe nesër raundi i ri i bisedimeve në Nju Jork