Ballina Aktualitet Lajme Ka ngrënë 30 mijë hamburgera gjatë jetës, njihuni me klientin rekord të...

Ka ngrënë 30 mijë hamburgera gjatë jetës, njihuni me klientin rekord të Mcdonald’s

Don Gorske, i cili thotë se presioni i tij i gjakut dhe kolesteroli janë normale, ka ngrënë pothuajse dy hamburgerë në ditë që nga viti 1972.

Një burrë i cili thotë se ka ngrënë tashmë 30,000 hamburgerë nga McDonald’s.

“Kjo është një gjë e madhe për mua,” tha nëpunësi i burgut në pension, Don Gorske, ndërsa arriti kulminacionin e kuzhinës në Fond du Lac, Wisconsin.

Sipas raportuesit Fond du Lac, 64-vjeçari dha një “prezantim gjysmë ore” për një turmë që u mblodh për ta parë atë të konsumonte hamburger.

Artikulli paraprakPapa bën thirrje për “pajtim në Tokën e Shenjtë”
Artikulli tjetërVIDEO / Të përplasesh me 100 km/orë, ky motorist duhet të ketë 7 jetë