Ballina Argëtim E papritur: Milaim Zeka dhe Linda Morina puthën në emision Live (VIDEO)

E papritur: Milaim Zeka dhe Linda Morina puthën në emision Live (VIDEO)

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë Milaim Zeka dhë Linda Morina.

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer më pyetje, gjithashtu nuk munguan edhe befasit në emision.

Gjatë emisionit ndodhi diqka e papritur, Linda Morina puthë gjatë emisionit Deputetin Milaim Zekën.

Artikulli paraprakMomenti i frikshëm kur rrufeja godet shtëpinë (VIDEO)
Artikulli tjetërANALIZA: Kina “blen” Europën! Kompanitë që mbështeten nga shteti “pushtojnë” çdo sektor