Ballina Argëtim Kuriozitete Momenti i frikshëm kur rrufeja godet shtëpinë (VIDEO)

Momenti i frikshëm kur rrufeja godet shtëpinë (VIDEO)

Ky është momenti i frikshëm kur rrufeja godet një shtëpi. Ngjarja ndodhi në “Daytona Beach” të Floridas dhe u filmua nga një kamera e sigurisë të një shtëpie përgjatë rrugës.

Në pamje shihet rrufeja e cila bie si flakë dhe godet direkt shtëpinë, ndërkohë që pas kësaj nga shtëpia vërehet të dal tym.

Fatmirësisht banorët nuk ishin në shtëpi gjatë kësaj kohe.

Artikulli paraprakTetova feston – Shkëndija kampion, Ballistët në ekstazë (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërE papritur: Milaim Zeka dhe Linda Morina puthën në emision Live (VIDEO)