Ballina Argëtim Kënga e Cardi B – hiti i kësaj vere (VIDEO)

Kënga e Cardi B – hiti i kësaj vere (VIDEO)

Këngëtarja me famë botërore, Cardi B ka thyer rekordet muzikore me projektin e saj ”I like it” duke arritur mbi 9 milionë klikime.

Kjo këngë është pjesë e albumit të saj të parë ‘Invasion of privacy’ dhe e ka sjellë në bashkëpunim me Bad Bunny e J Balvin.

Klipi muzikor është publikuar mëngjesin e 29 majit.

Ky është rekordi i dytë që thyen Cardi B në Youtube pas famës që mori me ‘Bodak Yellow’.

Artikulli paraprakEkskluzive: Rekomandimet e BE-së për Kosovën e Serbinë (VIDEO)
Artikulli tjetërLiberalizimi i vizave për turqit, ekipi i BE-së nesër në Ankara