Ballina Aktualitet Lajme Kuvend, seancë për pyetje të deputetëve

Kuvend, seancë për pyetje të deputetëve

Deputetët në seancën e sotme parlamentare do të kenë mundësi t’i parashtrojnë pyetje kryeministrit Zoran Zaev dhe ministrave të kabinetit të tij.

Seanca parlamentare për pyetje të deputetëve mbahet çdo të enjte të fundit të muajit.

Artikulli paraprakParashikimi i motit
Artikulli tjetërLSDM i jep mbështetje të plotë Zaevit të vendos për emrin