Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Sot në mbarë vendin moti do të jetë kryesisht me diell. Në orët e pasdites në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit do të ketë vranësira mesatare dhe reshje lokale të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri 16 gradë ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 32 gradë Celsius.

Artikulli paraprak“Pas mbylljes së Jugohromit dhe kazinos, radhën e kanë të mbyllen në qeli politikanët mafioz të BDI-së!” (VIDEO)
Artikulli tjetërKuvend, seancë për pyetje të deputetëve