Ballina Aktualitet Shqipëri Monika Kryemadhi: Rama po e qelb Shqipërinë fare, ikni prej tij se...

Monika Kryemadhi: Rama po e qelb Shqipërinë fare, ikni prej tij se është drejt fundit

Monika Kryemadhi thotë se kryeministri Edi Rama është drejt fundit dhe se opozita do të marrë fatin e vendit në dorë.

Kryetarja e LSI u ka bërë thirrje deputetëve të Partisë Socialiste që të braktisin Ramën siç bëri LSI pasi ai ka uzurpuar partinë.

“Rama është drejt fundit, nuk ka njeri që ta mbrojë dhe nuk ka njëri që ta ndihmojë, nuk ka më media. Ai nuk blen dot më shqiptarët, pasi nuk u blen dot shpirtin.

Llumi dhe era e keqe që ka uzurpuar Edi Ramën, nuk ka pse të përcillet tek shqiptarët.

U bëj thirrje socialistëve të largohen prej tij, pasi ai nuk është socialit por një sekt kriminal dhe ka uzurpuar partinë 11 vjet më parë.

Të gjithë të sensibilizojnë Edi Ramën dhe të mos lejojnë që ta shkatërrojë më tej, pasi historia në 80 vite është e destinuar që të mbyllet këtë vit”, tha ndër të tjera Kryemadhi.

Artikulli paraprakVIDEO: Burri bën aktin “heroik”, i del përpara motoçikletës për t’i shpëtuar jetën fëmijës
Artikulli tjetërAmbasadori turk rikthehet në Amerikë