Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO: Burri bën aktin “heroik”, i del përpara motoçikletës për t’i shpëtuar...

VIDEO: Burri bën aktin “heroik”, i del përpara motoçikletës për t’i shpëtuar jetën fëmijës

Një burrë kinez ka bërë një akt heroik duke u hedhur para një motoçiklete, për të shpëtuar një vajzë të vogël.

Në pamjet filmike do të shikoni se si burri i del përpara një motoçiklete e cila e kishte humbur drejtimin dhe po shkonte drejt një vajze të vogël.

Në atë moment, kinezi është hedhur para motoçikletës duke e penguar për të shpëtuar vajzën pa lëndime.

Momenti heroik u filmua nga kamera CCTV.  (TemA)

Artikulli paraprakINTERVISTA/ Rama flet në shtypin francez: BE ka nevojë për Ballkanin për të mbrojtur unitetin, ja si e shohim tërheqjen e Britanisë dhe përpjekjet e Turqisë
Artikulli tjetërMonika Kryemadhi: Rama po e qelb Shqipërinë fare, ikni prej tij se është drejt fundit