Ballina Argëtim Mori porosinë gabim, pronari i restorantit ia plas në fytyrë pjatën punonjëses...

Mori porosinë gabim, pronari i restorantit ia plas në fytyrë pjatën punonjëses (Video)

Ky është momenti shokues kur pronari i një lokali ja hedh në fytyrë pjatën punonjëses së tij.

Kjo ndodhi pas punonjësja Junea Turner mori gabim një porosi prej 8 dollarësh dhe iu desh që ta kthente mbrapsht atë.

Por kjo ka irrituar pronarin e restorantit dhe pas një debati ku i thoshte punonjëses se do ta paguante nga rroga këtë ai ia hedh asaj pjatën në fytyrë.

E gjithë kjo skenë u filmua nga një klient i restorantit Doos Seafood në Gjeorgji. (TemA)

Artikulli paraprakNisin hetimet për keqpërdormin e 8 milionë eurove në kompleksin ‘Adem Jashari’
Artikulli tjetërKoreja e Veriut publikon pamjet e shkatërrimit të poligonit ku kryheshin testet bërthamore (Video)