Ballina Aktualitet Sociale Ngjarja prekëse në Gostivar e dy fëmijëve të cilët jetojnë në 10...

Ngjarja prekëse në Gostivar e dy fëmijëve të cilët jetojnë në 10 metra katrorë dhe sprova e nënës së tyre të sëmurë! (VIDEO)

Ngjarja prekëse në Gostivar e dy fëmijëve të cilët jetojnë në 10 metra katror dhe sprova e Nënës së tyre të sëmurë!
Shqiptarët për Shqiptarët

Artikulli paraprakTrump kërcënon Iranin me sanksionet më të ashpra në histori
Artikulli tjetërHajredini: BDI nuk është më partner i domosdoshëm për Zaevin (Video)