Ballina Aktualitet Lajme Një ditë me gratë në burgun e Lipjanit/Cilat janë krimet më të...

Një ditë me gratë në burgun e Lipjanit/Cilat janë krimet më të rënda që kryen gratë në Kosovë (VIDEO)

Një ditë me gratë që vuajnë dënimin në Qendrën Korrektuese në Lipjan

Kur dyert mbyllën hapet mendja e tyre.

Dhe atëherë e kuptojnë gabimin që kanë bërë në momente kur nuk ishin në gjendje të kontrollojnë sjelljet.

Këto veprime të grave të burgosura në Qendren korrektuese në Lipjan, dikujt i kanë kushtuar me jetë, raporton “Frontal” në T7.

Kurse ato vuajnë dënimin brenda grilave duke pritur fundin e qëndrimit i cili duhet kaluar vite që ai të vij.

Artikulli paraprakSUSPENDOHET MËSUESI QË E RRAHU NXËNËSIN ME SHKOP TË DRURIT NË KOMUNËN E BUTELIT
Artikulli tjetërTurqia arreston 65 ushtarakë gylenistë