Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira.

Pasdite pritet që të ketë reshje të rrëmbyeshme shiu afatshkurtër dhe vetëtima.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 7 deri më 15 gradë Celsius kurse ajo ditore do të lëvizë nga 16 deri më 27 gradë.

Artikulli paraprakLista e 33 librave që duhen lexuar para moshës 30 vjeç
Artikulli tjetërGjenden të vdekur 7 persona, mes tyre katër fëmijë