Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, ndërsa në disa vende do të ketë jostabilitet dhe kushte për reshje të shiut dhe erës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 18 deri 25 gradë celcius. Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë jostabil me reshje të shiut, bubullima dhe erë.

Artikulli paraprakPse grinden për kufijtë detarë, Kroacia dhe Sllovenia?
Artikulli tjetërEleni Foureira: Faleminderit Europë, për dashurinë tënde!