Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 15 gradë ndërsa ato të ditës prej 20 deri 27 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 15 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 26 gradë Celsius.

Artikulli paraprakVIDEO/ Momenti tronditës: Gjyshi rreh brutalisht mbesën e tij në një dyqan
Artikulli tjetërVazhdon gjykimi për rastin “Monstra”