Ballina Aktualitet Lajme Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”

Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”

Sot në Gjykatën Penale do të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Monstra” kundër gjashtë të dyshuarve që akuzohen për vrasjen e 5 djemve të rinj dhe një peshkatari në liqenin e Smillkovës më 12 prill 2012.

Seanca e fundit u anulua për shkak të mungesës së të akuzuarit Fejzi Aziri i cili ishte hospitalizuar në repartin e Pulmologjisë.

Artikulli paraprakParashikimi i motit
Artikulli tjetërOpozita paralajmëron protestë masive më 2 qershor