Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Në Maqedoni moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe me periudha dielli. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut, sidomos në vendet malore.

Temperaturat minimale do të arrijnë deri 13 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale do të mbërrijnë deri 24 gradë Celsius./am/

Artikulli paraprakCipras tërhiqet nga propozimi “Republika Ilinditase e Maqedonisë”
Artikulli tjetër13 tërmete godasin Shqipërinë gjatë orëve të fundit