Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Meterologët parashikojnë që moti sot të jetë me diell dhe i ngrohtë.

Pritet që pasdite në pjesën jugore të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Pritet të fryejë edhe erë nga drejtimi i veriut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 24 deri 31 gradë celsius.

Artikulli paraprakIntervistë me kryetaren e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi: Punojmë për të përmbushur premtimet (VIDEO)
Artikulli tjetërTërmet në rajonin e Ohrit dhe Prespës