Ballina Argëtim Showbiz Pas shumë vitesh kthehet Ilir Shaqiri me “Nëse mundesh” (VIDEO)

Pas shumë vitesh kthehet Ilir Shaqiri me “Nëse mundesh” (VIDEO)

Këngëtari Ilir Shaqiri është rikthyer me projekt të ri.

Kënga mban titullin “Nëse mundesh”, ndërsa Iliri e sjell të kënduar me një zë të veçantë, shkruan lajmi.net.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Rudyard Kipling, për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur djali i Ilirit, Korabi, i cili njëherësh bëri edhe mix-masterin.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Nëse mundesh”, nga Ilir Shaqiri, këngë kjo që vjen e vizuelizuar me videoklip.

Artikulli paraprakShumë lypsarë në rrugë, pse?!
Artikulli tjetërVideo/ “Me dy pikë nuk përfitoja të tretën, kështu që duhej të vdisja…”