Ballina Argëtim Publikohet klipi i këngës “Dinero” nga J.Lo, Cardi B e DJ Khaled

Publikohet klipi i këngës “Dinero” nga J.Lo, Cardi B e DJ Khaled

Videoklipi për këngën “Dinero” të Jennifer Lopez në bashkëpunim me Cardi B dhe DJ Khaled, tashmë është publikuar dhe ju mund ta shikoni të plotë në videon e mëposhtme.

Jennifer këndoi këtë këngë për herë të parë në Billboard Music Awards 2018, transmeton Klan Kosova.

Artikulli paraprakDhëndri në Dubai divorcohet nga nusja 15 minuta pas martesës
Artikulli tjetërWill Smith flet përmes këngës për ‘divorcin’ me gruan (VIDEO)