Ballina Argëtim Showbiz Will Smith flet përmes këngës për ‘divorcin’ me gruan (VIDEO)

Will Smith flet përmes këngës për ‘divorcin’ me gruan (VIDEO)

Will Smith është kthyer në studio, dhe tani iu drejtua thashethemeve të divorcit.

49-vjeçari ka publikuar një video duke zbuluar këngën e tij të re, transmeton Klan Kosova.

Në projekt, Will flet spekulimet rreth martesës së tij me Jada Pinkett Smith në këngën me titull “To The Clique”.

“Ndalni thashethemet e divorcit dhe shikoni punët tuaja”, thotë ai në këngë.

Poashtu, ai përmend edhe emrat e fëmijëve dhe gruas.

Artikulli paraprakPublikohet klipi i këngës “Dinero” nga J.Lo, Cardi B e DJ Khaled
Artikulli tjetërQyteti Ilir i varrosur nën Ohër