Ballina Aktualitet Lajme Rasti “Sela”, Toshta: Desha vetëm ta ndihmoja

Rasti “Sela”, Toshta: Desha vetëm ta ndihmoja

Seanca e sotme për rastin e tentimit për vrasjen e deputetit Ziadin Sela në Gjykatën Penale ka filluar me marrjen ne pyetje te te akuzuarit Aleksandar Janevski Toshta. Toshta tha para trupit se qëllimi i tij i vetëm ishte te mbroj Selen dhe përpiqeshe qe te mos vij deri ne incidente me te mëdha./am/

Artikulli paraprakBE, “luftë” mbetjeve plastike
Artikulli tjetërMPB shpall konkurs për 39 vende pune me arsim të lartë dhe 8 me të mesëm