Ballina Argëtim Jetë & Stil Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë gati projektin e ri

Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë gati projektin e ri

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha, këtë të premte do të lansojnë këngën e re.

“Girls” titullohet kënga që përpos dyshes shqiptare ka bashkuar edhe këngëtaret Cardi B e Charli XCX.

Kënga “Girls” është pjesë e albumit të ri të Rita Orës, i cili pritet të publikohet në vjeshtën e këtij viti, ndërsa flet për marrëdhëniet shumë të afërta mes vajzave./sn/

Artikulli paraprakAgjenti maqedonas që di shumëçka për rastin e Kumanovës gjendet në Greqi, ja detajet?!
Artikulli tjetërFrika nga terrorizmi, arrestime në të gjithë Italinë për mbështetësit e xhihadistëve