Ballina Aktualitet Lajme VIDEO/ Imami i njohur shqiptar: Populli shqiptar do goditet nga tërmete dhe...

VIDEO/ Imami i njohur shqiptar: Populli shqiptar do goditet nga tërmete dhe tsunami, pse rinia shkon në eskursione dhe mbrëmje mature

Imami i njohur Shefqet Krasniqi, që është akuzuar dhe për nxitje të terrorizmit, thotë se shkuarja në eskursione dhe mbrëmje e të rinjve, është mëkat.

Kjo, pasi sipas tij, aty pihet alkool, dëgjohet muzikë me zë të lartë dhe mund të konsumohet edhe drogë.

Sipas Krasniqit, për shkak të shkuarjes së të rinjve në këto festa, populli shqiptar mund të goditet nga Allahu, me tërmete dhe tsunami.(TemA)

Artikulli paraprakErdogan kritikon personalitetet franceze për deklaratat për Kuranin
Artikulli tjetërE kërkoi Putin, Duma miraton sërish Dmitry Medvedev për kryeministër