Ballina Argëtim Jetë & Stil Aktivistja e njohur e sëmurë rëndë/ “E ndjej fundin, po iki. JU...

Aktivistja e njohur e sëmurë rëndë/ “E ndjej fundin, po iki. JU DUA”

Aktivistja e njohur Ajtanga Lubonja është në gjendje të rëndë shëndetësore. Këtë e ka treguar vetë aktivistja me anë të një postimi në rrjetin social facebook.

Ajo në status tregon edhe gjëndjen e rënduar ekonomike ku tregon që nuk mund ti blejë ilaçet dhe se gjithashtu nuk ka besim tek spitali.

Ja postimi:

Artikulli paraprak450 të vdekur në spital, iu dha qetësues i panevojshëm
Artikulli tjetërGoogle mund të parashikojë vdekjen