Ballina Argëtim Aktori shqiptar tregon mënyrën e tij origjinale për të nderë rrobat (Video)

Aktori shqiptar tregon mënyrën e tij origjinale për të nderë rrobat (Video)

“Dikush” është emisioni më i ri në Gazetën Shqiptare (gsh.al) nga Anilda Kaçaçi. I ftuari i parë ka qenë aktori Visjan Ukcenaj.

Sot ka manuale që të mësojnë si të ndezësh lavatriçen, televizorin, po si ndesh rrobash, për këtë ka një metodë të veten Visjan Ukcenaj.

Ballkoni i Visjanit është një spektakël brenda spektaklit. I njohur për batutat e tij me shumë origjinalitet, aktori tregon se ku duhet të vihen kapëset. Rezultati: një tmerr. E po i ka bashkëjetesa këto, aq më tepër që shumë shpejt do bëhet edhe baba! Urime çiftit!

GSH.al http://www.gsh.al/2018/06/01/visjan-ukcenaj-tregon-menyren-e-tij-origjinale-per-te-ndere-rrobat/

Artikulli paraprakHistoria plot vuajtje e Mirelës tek “Shqiptarët për Shqiptarët”: Djali më shpëtoi nga kthetrat e vdekjes (VIDEO)
Artikulli tjetërSkandal i ri politik! Rafineria e naftës u jepet rusëve dhe gjyqësori nuk ndërhyn