Ballina Argëtim Showbiz Bujar Qamili dhe Luana Vjollca sjellin “Mi dhe flakë mallit tim” (Video)

Bujar Qamili dhe Luana Vjollca sjellin “Mi dhe flakë mallit tim” (Video)

Bujar Qamili ka sjellë projektin e tij më të fundit muzikor. Këngëtari i njohur i muzikës popullore vjen me një këngë në bashkëpunim me Luana Vjollcën.

Ata kanë sjellë këngën “Mi dhe flakë mallit tim”. Bashkëpunimi i tyre nuk ishte njoftuar duke surprizuar publikun.

Artikulli paraprakShqiptarët, më të diskriminuarit në tregun e punës në Gjermani
Artikulli tjetërAustria mbyll shtatë xhami. Turqia: Racizëm kundër myslimanëve