Ballina Argëtim Showbiz Çifti kosovar me dy fe, aktorja rrëfen vështirësitë e lidhjes (VIDEO)

Çifti kosovar me dy fe, aktorja rrëfen vështirësitë e lidhjes (VIDEO)

Aktorja e ‘Përrallë me Tupan’ Flutra Gashi-Tanushaj ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ajo shpalosi risitë e saj filmike, shkruan arbresh.info.

Një ditë vikendi ajo dhe vajza e saj 2 vjeçare Simona treguan shumë nga jeta e tyre private si nënë e bijë.

Flutra është e martuar me aktorin Simon Tanushaj i cili njëherësh është edhe bashkëpunëtor në rolet e saj.

Artikulli paraprakNë Universitetin e Tetovës sot u promovuan apsolventët e gjeneratës 2017/2018
Artikulli tjetërZhdukja e pilotit Sinan Vitija, familja kërkon ndihmë (VIDEO)