Ballina Aktualitet Lajme Gjendet i vdekur aktori 20-vjeçar

Gjendet i vdekur aktori 20-vjeçar

Edhe një njeri i artit është gjendur i vdekur në banesen e tij. Ai është aktori Jackson Odell është gjetur i vdekur në një shtëpi në Tarzana të Kalifornisë të premten.

Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së 20-vjeçarit. Odell luajti rolin e Ari Caldëell në komendinë “The Goldbergs” si edhe rolin e Ted Durkas në “Modern Family”.

“Ai gjithmonë do të jetë një dritë ndriçuese dhe një njeri i shkëlqyer, i dashur dhe i talentuar,”-shkroi famija e tij në Tëitter. “Ai kishte kaq shum për të dhënë.”

Ndërkohë Gjyqtari i County Los Angeles County po heton vdekjen e aktorit Jackson Odell.

Rudy Molano tha të dielën se 20-vjeçari u gjet i pa jetë të premten në shtëpinë e tij në periferi të Tarzanës në Los Anxhelos.

Odell ishte gjithashtu një këngëtar-kompozitor, i cili kishte disa kenge të këngëve në fonogramin e filmit “Forever My Girl”, i cili doli në fillim të këtij viti.

Molano tha se një autopsi duhet të përfundojë brenda dy ditëve të ardhshme./sn/

Artikulli paraprakJa si përshkruhej dasma shqiptare e viteve 80-të në mediat franceze
Artikulli tjetërMiliarderi amerikan: Trump i gatshëm të shkatërrojë botën