Ballina Argëtim I dashuri po martohej me një grua tjetër, shfaqet në altar me...

I dashuri po martohej me një grua tjetër, shfaqet në altar me vello (VIDEO)

Ky është momenti tronditës kur një grua është shfaqur papritur në dasmën e të dashurit të saj me një grua tjetër, e veshur me vello.

Gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur u shfaq në ceremoninë martesore në Benoni, në Afrikën e Jugut e veshur me fustanin e nuses ndërsa i dashur i saj po martohej me një grua tjetër.

Video tregon dhëndrin që po debaton me të ftuarën e paritur ndërsa nusja e tij e ardhshme qëndron në altar.

Dhëndri shihet duke u përpjekur që ta bindë të largohet dhe që të mos i prishë ditën e madhe. Ndërkohë që disa të ftuar dëgjohej duke bërtitur ndërsa të tjerë ngacmojnë gruan.

Video e përplasjes së gruas me të dashurin është bërë virale në rrjetet sociale.

Artikulli paraprakZaev paralajmëron shkarkimin e Ivanovit në Parlament, Ivanov thotë se nuk frikohet
Artikulli tjetërArrestohet në Gjermani shefi i madh i ‘Audit’