Ballina Argëtim Showbiz Ia hodhën flamurin rus në skenë, ky është veprimi epik i Dua...

Ia hodhën flamurin rus në skenë, ky është veprimi epik i Dua Lipës (VIDEO)

Dua Lipa është një ndër këngëtarët më të kërkuara të momentit, shkruan Gazeta Blic.“New Rules” ishte kënga që e solli atë në maje të top listave botërore, duke vazhduar më tej me “IDGAF”.Ajo po mban turin e saj ku çdo ditë e shohim në shtete të ndryshme.

Por, siç ndodh zakonisht nëpër koncerte zakonisht fansat hedhin gjë sende në skenë, qoftë fotografi, banera apo të tjera që lidhjen me këngëtarët, por edhe flamuj.Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me këngëtaren me prejardhje shqiptare e cila ka bërë një veprim epik.

Në koncertin e mbajtur në Moskë, një nga fansat ia ka hedhur asaj flamurin rus në skenë teksa Dua po këndonte “Hotter than hell”, e ajo e mori atë duke e larguar nga skena për ta çuar më pas në pjesëm e prame.Këtë moment mund ta shikoni në minutën e 54:00/GazetaBlic

Artikulli paraprakJohn Cena dhe Jackie Chan së shpejti pjesë e një projekti madhështor
Artikulli tjetërKujdes! Këto janë shenjat që tregojnë se vuani nga migrena