Ballina Shëndeti Lëng rrushi me mjaltë, receta magjike për heqjen e kalorive!

Lëng rrushi me mjaltë, receta magjike për heqjen e kalorive!

Për shumë kënd, procesi i humbjes së peshës duket të jetë mision i vështirë.

Megjithatë nëse do donit të hiqni kaloritë tuaja, mënyra më e duhur do të ishte ajo e praktikimit të mënyrës së metodave natyrale në kushte shtëpie, transmeton Klan Kosova.

Ju mund ta përgatisni atë lehtësisht në shtëpi dhe ta provoni!

Përbërësit:

1 flixhan me lëng rrushi
1 lugë mjaltë
2 lugë uthull molle
Përgatitja:

Përzieni të gjithë përbërësit sëbashku dhe konsumoni pijen gjysmë ore para çdo vakti.
Kjo përzierje do të shkrijë kilet e tepërta në kohë rekord dhe rezultatet do t’ju befasojnë!

Artikulli paraprakFYTYRA E CLINTONIT NË ÇORAPET E BUSHIT
Artikulli tjetërAksident i rëndë në Gjirokastër, përplasen 3 makina