Ballina Aktualitet Lajme Moti sot i ndryshueshëm, reshje shiu në orët e pasdites

Moti sot i ndryshueshëm, reshje shiu në orët e pasdites

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe me mundësi të reshjeve të shiut në orët e pasdites dhe të mbrëmjes.

Temperaturat e mëngjesit do lëvizin prej 12 deri 19 gradë, ndërsa ato e ditës pritet të jenë prej 20 deri në 32 gradë celsius.

Në Shkup do të mbaj mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës pritet të arrijë deri 30 gradë celsius.

Artikulli paraprakSela akuzon: BDI me qëllim e arrestoi Feta Alimin, ja pse?
Artikulli tjetërProtesta në Greqi kundër emrit të ri me termin “Maqedoni”