Ballina Aktualitet Lajme Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në orët e pasdites do të ketë vranësira mesatare dhe reshje lokale të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri 16 gradë ndërsa ajo e ditës prej 25 deri 32 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë prej 14 deri 33 gradë Celsius.

Artikulli paraprakKatër probleme të përditshme që i zgjidh vetëm hudhra
Artikulli tjetërRatifikimi i Marrëveshjes, radhën tani e ka Greqia